Podlahářství Lukáš Pěgřimek

Lukáš Pěgřimek

Specializujeme se na dodávku a pokládku podlahových krytin. Jsme lídrem v oboru a poskytujeme širokou škálu služeb, včetně instalace vinylových podlah, koberců do bytů i zátěžových prostor, a také pokládky kobercových čtverců.

Naše dílo vaše spokojenost

O nás:

Naše společnost se zabývá dodávkou a pokládkou podlahových krytin, specializujeme se na vinylové podlahy, koberce do bytů i do zátěžových prostor a také na pokládku kobercových čtverců. Jsme váš partner pro kompletní řešení podlahových potřeb, ať už jde o soukromé domácnosti, komerční prostory nebo veřejné budovy.

UZIN nivelační a vyrovnávací hmoty

Vyrovnání podkladu nivelační stěrkou
  stavební  chemie   UZIN

Výrobci podlah

Gerflor
Fatra
IVC Kobercové čtverce

Dodávka a pokládka

dodávka a pokládka široké škály podlahových krytin, aby vaše prostory získaly nejen estetickou přitažlivost, ale i funkčnost a dlouhodobou odolnost.

Naše služby

Naše firma se zavazuje k poskytování vysoké úrovně služeb a spokojenosti zákazníků. S námi získáte nejen kvalitní materiály, ale i profesionální a spolehlivé služby při jejich instalaci.

Dodávka a pokládka podlahových krytin

Naše společnost nabízí široký výběr podlahových krytin pro vaše interiéry. Od dřevěných podlah po keramiku, mramor či laminát – zajišťujeme nejen dodávku materiálu, ale i kvalitní a precizní pokládku.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou moderní, odolné a snadno udržovatelné. Nabízíme širokou škálu designů a barev, které dokonale doplní vaše prostory. S naším týmem se můžete spolehnout na profesionální instalaci vinylových podlah.

Proč my?

Naše firma se zaměřuje na dodávku a pokládku široké škály podlahových krytin, včetně vinylových podlah, bytových koberců, zátěžových koberců a kobercových čtverců. Jsme vaším spolehlivým partnerem při vytváření prostorů, které nejenom esteticky oslovují, ale také splňují vysoké standardy kvality a funkčnosti.

Široký sortiment

Nabízíme rozmanité možnosti podlahových krytin, abychom uspokojili různorodé potřeby a preference našich zákazníků. Bez ohledu na to, zda preferujete vinylové podlahy, koberce do bytu nebo odolné zátěžové koberce, máme v nabídce to, co hledáte.

Kvalita a spolehlivost

Nabízíme rozmanité možnosti podlahových krytin, abychom uspokojili různorodé potřeby a preference našich zákazníků. Zda preferujete vinylové podlahy, koberce do bytu nebo odolné zátěžové koberce, máme v nabídce to, co hledáte.

Individualizovaný přístup

Každý projekt je pro nás jedinečný. Chápeme, že každý zákazník má své specifické požadavky a preferuje odlišné styly. Proto se zaměřujeme na individuální poradenství a spolupráci, abychom splnili vaše očekávání a představy.

Zkušenosti a odbornost

S dlouholetými zkušenostmi a odborným know-how jsme schopni řešit i ty nejnáročnější projekty. Bezpečnost, efektivita a preciznost jsou našimi hlavními cíli při každé dodávce a instalaci.

Reference

Kontaktujte nás

Adresa

Baška 525, 73901

Mobil

+420 737 194 188

Email

archaplus@archaplus.cz

Sledujte nás

Přejít nahoru